+420 775 778 770 nabytekmahon@centrum.cz

"Jsme největší prodejci kuchyní v regionu"

KUCHYNĚ MAHON se specializuje na prodej především bytového nábytku, kuchyní a doplňků již od roku 1998. Sídlo firmy je v městečku Hustopeče nad Bečvou na hranici Olomouckého a Zlínského kraje, přibližně v polovině cesty mezi Hranicemi a Valašským Meziříčím. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout zboží a služby na více než 2000 metrech čtverečních výstavní plochy na třech prodejních místech:

Hustopeče nad Bečvou
obchodní dům nábytku, ve dvou podlažích (1200 m2)

  Valašské Meziříčí
specializované kuchyňské a interiérové studio (400 m2)

Naší předností je především ucelený a široký sortiment bytového nábytku různých stylů a provedení doplněný také o kancelářský nábytek a nábytek do komerčních interiérů. Nezapomínáme ani na bytové doplňky, svítidla a podlahové krytiny.

Chloubou firmy je kuchyňské a interiérové studio, kde mohou zákazníci v příjemném prostředí a za odborné asistence našich projektantů dávat konkrétní podobu svým představám o budoucí kuchyni. Pro inspiraci zde máme vystaveno více než 20 kompletních kuchyní a celou škálu vzorů dvířek, pracovních desek a doplňků. V oblasti kuchyňských elektrospotřebičů se specializujeme pouze na kvalitní značky jako jsou Miele, Siemens, Bosch, Fagor, Whirlpool, a několik dalších. Naše expozice kuchyní zahrnuje i vybrané modely spotřebičů uvedených značek, které na místě předvedeme. Samozřejmostí je zpracování grafického návrhu kuchyně a poradenství při realizaci s návazností na ostatní interiér. Výhodou pro zákazníka je montáž kuchyně odborně vyškolenými pracovníky s důrazem na preciznost provedení a doladění všech detailů.

 Víme, že naši zákazníci u nás nejen kupují nábytek, ale očekávají kompletní a komplexní služby - od předvedení vystaveného nábytku a nabídky možných variant, přes odborné poradenství, případně zpracování grafického návrhu interiéru, až po dopravu nábytku do domu či bytu nebo provedení montáže. Ve vztahu k zákazníkům neděláme rozdíl mezi nákupem za desetitisícové částky nebo "jen" za stokorunu.

Naší motivací je spokojenost - spokojenost zákazníků se zbožím a službami, které si u nás vyberou.

E-SHOP