+420 775 778 770 nabytekmahon@centrum.cz

Levné kuchyně ve vysoké kvalitě


NÁBYTEK MAHON se specializuje především na prodej bytového nábytku a kuchyní. V současné době jsou trendem naší nabídky luxusní, avšak levné kuchyně.V kuchyňském a interiérovém studiu mohou naši zákazníci v příjemném prostředí a za odborné asistence našich projektantů dávat konkrétní podobu svým představám o budoucí kuchyni. Pro inspiraci zde máme vystaveno více než 20 kompletních kuchyní a celou škálu vzorů dvířek, pracovních desek a doplňků. V oblasti elektrospotřebičů nabízíme spolehlivé a prověřené značky. Našim zákazníkům tedy můžeme nabídnout levné kuchyně, avšak nikoli na úkor kvality!

Cesta k nové kuchyni nemusí být vždy úplně jednoduchá, proto se snažíme ji maximálně usnadnit a předat zákazníkům co nejvíce informací ještě před výrobou a realizací kuchyně. Na začátku je grafický návrh kuchyně a cenový rozpočet kuchyně - obojí zpracujeme zdarma do týdne od předání potřebných podkladů (rozměry místnosti, informace o spotřebičích, aj). Po objednání kuchyně provádíme přesné zaměření a vypracujeme nákresy el. rozvodů a instalací. Samozřejmostí je odborná montáž kuchyně včetně osazení dřezu, baterie, spotřebičů a doplňků.

Před návštěvou našeho kuchyňského studia mohou sloužit tyto stránky jako inspirace a ukázka možností. V levém menu Vám představujeme jednotlivé řady kuchyní (tyto stránky se zatím připravují), v horizontální liště naleznete záložku s přehledem kuchyňských dvířek, fotogalerii s ukázkami projektů i realizací kuchyní a také naši akční nabídku.

Nenechte si ujít možnost pořízení levné kuchyně ve vysoké kvalitě!

Navštivte kuchyňské studio ve Valašském Meziříčí, kde jsou kuchyně vystavené.

E-SHOP